Kontakt NAFKAM

Før du kontakter oss!

Telefon: 77646650

Postadresse
NAFKAM, 
UiT Norges arktiske universitet
Postboks 6050 Langnes, 
9037 Tromsø

Besøksadresse:
MH1-bygget, 10.etg
Hansine Hansens veg 74,
9019 Tromsø

Facebook - Instagram

E-post: postmottak (a) nafkam.no

Ledelsen

Leder:
Professor Miek Jong
Personkort på uit.no
E-post

Pressekontakt:
Informasjonssjef Ola Lillenes
Personkort på uit.no
E-post

Vis kart

Ansatte

Agnete Egilsdatter Kristoffersen

Seniorforsker

+4777646147

agnete.kristoffersen@uit.no

Vis profil på UiT.no

Annikken Cecilie Pettersen

Seniorkonsulent

+4777646982

annikken.c.pettersen@uit.no

Vis profil på UiT.no

Barbara Wider

Senior Advisor - International Projects

+4777623118

barbara.wider@uit.no

Vis profil på UiT.no

Hilde Risvoll

Konsulent for prosjektet "Is there a need for the reporting of side effects (adverse events) of Complementary and Alternative Medicine (CAM) modalities in Norway?"

hilde.risvoll@uit.no

Vis profil på UiT.no

Miek Jong

Leder NAFKAM og professor i helsetjenesteforskning (KAM)

+4777645276

miek.jong@uit.no

Vis profil på UiT.no

Musial, Frauke

helsetjenesteforskning - alternativ behandling

+4777649282

frauke.musial@uit.no

Vis profil på UiT.no

NAFKAM -

Nasjonalt forskningssenter innen komplementær og alternativ medisin

Vi arbeider for å gi deg fakta om alternativ behandling, slik at du kan ta tryggere valg for din helse.

Les mer om NAFKAM

Andre nettsteder fra NAFKAM: