Contact | NAFKAM

Postal address

NAFKAM editorial staff,

Det helsevitenskapelige fakultet

UiT Norges arktiske universitet

9037 Tromsø

Visiting address

The Health Sciences building,

UiT The Arctic University of Norway

Hansine Hansens veg 74,

9019 Tromsø

Editorial staff

Tlf: 0047 77 64 66 50

E-mail: nafkam@helsefak.uit.no

Press officer

Ola Lillenes, Head of information

and chief editor of NAFKAM

Telephone: 0047 77 64 91 96 / 0047 452 00 768

E-mail: ola.lillenes@uit.no

Vis kart

Ansatte

Agnete Egilsdatter Kristoffersen

Seniorforsker

+4777646147

agnete.kristoffersen@uit.no

Vis profil på UiT.no

Christel Slettli Hansen

Kommunikasjonsrådgiver

+4777649280

christel.slettli.hansen@uit.no

Vis profil på UiT.no

Ellen Norbakken

Informasjonsrådgiver, NAFKAM

+4777623204

ellen.h.norbakken@uit.no

Vis profil på UiT.no

Musial, Frauke

helsetjenesteforskning - alternativ behandling

+4777649282

frauke.musial@uit.no

Vis profil på UiT.no

Pettersen, Annikken Cecilie

Seniorkonsulent

+4777646982

annikken.c.pettersen@uit.no

Vis profil på UiT.no

Skowronski, Magdalena

antropolog; PhD stipendiat; SenCancer-studie

+4777649195

magdalena.skowronski@uit.no

Vis profil på UiT.no

Solveig Johansson

Forskningsrådgiver / Daglig leder av RESF

+4777646867

solveig.johansson@uit.no

Vis profil på UiT.no

Solveig Wiesener

Seniorrådgiver, Koordinerer NAFKAM's internasjonale arbeid, pasientsikkerhet og WHO relaterte oppgaver

+4777644970

solveig.wiesener@uit.no

Vis profil på UiT.no

Tine Lillegård Bergli

Informasjonsrådgiver ved NAFKAM

+4777620817

tine.bergli@uit.no

Vis profil på UiT.no

NAFKAM -

Norway's National Research Center in Complementary and Alternative Medicine

We work to give you facts about complementary and alternative medicine, so that you can make safer choices for your health.

Les mer om NAFKAM

Other websites from NAFKAM: