Kontakt oss | NAFKAM

Postadresse

Redaksjonen for NAFKAM,

Det helsevitenskapelige fakultet

UiT Norges arktiske universitet

9037 Tromsø

Besøksadresse

MH-bygget,

UiT Norges arktiske universitet

Hansine Hansens veg 74,

9019 Tromsø

Kontakt redaksjon

Tlf: 77 64 66 50

Faks: 77 64 91 91

E-post: nafkam@helsefak.uit.no

Pressekontakt

Ola Lillenes, Informasjonssjef

og redaktør NAFKAM

Telefon: 77 64 91 96 / 452 00 768

E-post: ola.lillenes@uit.no

Vis kart

Ansatte

Agnete Egilsdatter Kristoffersen

Seniorforsker

+4777646147

agnete.kristoffersen@uit.no

Vis profil på UiT.no

Christel Slettli Hansen

Kommunikasjonsrådgiver

+4777649280

christel.slettli.hansen@uit.no

Vis profil på UiT.no

Ellen Norbakken

Informasjonsrådgiver, NAFKAM

+4777623204

ellen.h.norbakken@uit.no

Vis profil på UiT.no

Musial, Frauke

helsetjenesteforskning - alternativ behandling

+4777649282

frauke.musial@uit.no

Vis profil på UiT.no

Pettersen, Annikken Cecilie

Seniorkonsulent

+4777646982

annikken.c.pettersen@uit.no

Vis profil på UiT.no

Skowronski, Magdalena

antropolog; PhD stipendiat; SenCancer-studie

+4777649195

magdalena.skowronski@uit.no

Vis profil på UiT.no

Solveig Johansson

Forskningsrådgiver / Daglig leder av RESF (pasientregister)

+4777646867

solveig.johansson@uit.no

Vis profil på UiT.no

Solveig Wiesener

Seniorrådgiver, Koordinerer NAFKAM's internasjonale arbeid, pasientsikkerhet og WHO relaterte oppgaver

+4777644970

solveig.wiesener@uit.no

Vis profil på UiT.no

Tine Lillegård Bergli

Informasjonsrådgiver ved NAFKAM

+4777620817

tine.bergli@uit.no

Vis profil på UiT.no

NAFKAM -

Nasjonalt forskningssenter innen komplementær og alternativ medisin

Vi arbeider for å gi deg fakta om alternativ behandling, slik at du kan ta tryggere valg for din helse.

Les mer om NAFKAM

Andre nettsteder fra NAFKAM: